SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

MİKROBİYOLOJİ SINAVI '' SENATO'DA GİRECEK ÖĞRENCİLER''

Tarih: 30/05/2018

 

SENATO`DA GİRECEK ÖĞRENCİLER

1 Surgery Services 140123012 SEMİH MUHAMMED HATİPOĞLU
2 Anaesthesia 150113009 DERYA EMİR
3 Anaesthesia 150504050 MEMNUNE GÜNEYSU
4 Anaesthesia 151202020 HASAN MAZLUM KIZILKAYA
5 Surgery Services 160411001 MÜGE ATAY
6 Anaesthesia 161202001 HATİCE ÖZDOĞANOĞLU
7 Anaesthesia 161202002 EDA GÜL KARAKAYA
8 Anaesthesia 161202004 MEHMET EYİN
9 Anaesthesia 161202005 MÜNEVVER CEMRE ÖZKOÇ
10 Anaesthesia 161202006 HALİME TEKE
11 Anaesthesia 161202008 AYDIN TURAN
12 Anaesthesia 161202010 SÜMEYYE ŞATIR
13 Anaesthesia 161202012 LİNDA NURETTİNOĞLU
14 Anaesthesia 161202013 ESRA GÖZÜKÜÇÜK
15 Anaesthesia 161202014 ELANUR KARAŞ
16 Anaesthesia 161202015 MEHMET OĞUZHAN GÖKDAL
17 Anaesthesia 161202016 HASAN KANATLI
18 Anaesthesia 161202017 TUĞBA DOĞAN
19 Anaesthesia 161202022 MUSTAFA BABACAN
20 Anaesthesia 161202024 ÖMER KOÇ
21 Anaesthesia 161202025 HALİL SİYABEND ŞİMŞEK
22 Anaesthesia 161202026 BATURAY ERDOĞAN
23 Anaesthesia 161202030 BERKAY GÖNENMİŞ
24 Anaesthesia 161202034 MEHMET AKDAĞ
25 Anaesthesia 161202035 EMİNE AKTAŞ
26 Anaesthesia 161202036 ASLI ALTINTAŞ
27 Anaesthesia 161202037 BARAN BİCEK
28 Anaesthesia 161202042 ELNUR ACAR
29 Anaesthesia 161202043 BUSE BUKET GÜL
30 Anaesthesia 161202045 SEHER SAYAR
31 Anaesthesia 161202046 ELİF TİBUKOĞLU
32 Anaesthesia 161202047 YILMAZ ÇOBANOĞLU
33 Anaesthesia 161202049 ADEM DAĞU
34 Anaesthesia 161202050 ZÜMRÜT UÇAR
35 Anaesthesia 161202051 MUHAMMET KARAKURT
36 Anaesthesia 161202055 ÖZGÜR ACAR
37 Anaesthesia 161202057 ASLI YAVUZ
38 Anaesthesia 161202058 KORAY ER
39 Anaesthesia 161202061 DURSUN EMRE YILMAZ
40 Anaesthesia 161202065 GÜL HANIM YILDIRIM
41 Anaesthesia 161202066 TOLGA ÖZER
42 Anaesthesia 161202067 SELİNAY DEVECİ
43 Anaesthesia 161202074 MEHMET BEHÇET ÖLMEZ
44 Anaesthesia 161202077 ENES UNAN
45 Anaesthesia 161202078 SERCAN DEMİR
46 Anaesthesia 161202079 MELİSA RANA ÇOBAN
47 Anaesthesia 161202080 FUNDA ÇELİK
48 Anaesthesia 161202082 MUSTAFA ATAŞLAR
49 Anaesthesia 161202083 SERCAN ALBOĞA
50 Anaesthesia 161202088 BARIŞ HANTER
51 Anaesthesia 161202089 EBRU TANBAY
52 Surgery Services 161205005 NİMET DEMİREL
53 Anaesthesia 161205008 BELKİZ ERDEM
54 Medical Imaging Techniques 161206013 GAMZE CANIPEK
55 Anaesthesia 161901025 İNCİ TELLİ
56 Surgery Services 171201001 HASAN KAHVECİ
57 Surgery Services 171201005 SERKAN EVECEN
58 Surgery Services 171201007 MURAT KAYA
59 Surgery Services 171201010 GÜLSÜM TUZCU
60 Surgery Services 171201011 ALİ SONUÇ
61 Surgery Services 171201014 İSMAİL DURGUT
62 Surgery Services 171201018 MUSTAFA DEMİR
63 Surgery Services 171201019 TAYFUN AYDIN
64 Anaesthesia 171202055 MERVE GİZEM EGE
Rescue and Disaster Management (Turkish) 120902090 ULAŞ OZAR
Rescue and Disaster Management (Turkish) 131707002 NEJAT AYAĞ
First Aid and Emergency 140703001 MELİSA KESER
First Aid and Emergency 141703015 ERTUĞRUL AYKUT
Rescue and Disaster Management (Turkish) 150114008 AHMET MANNAŞ
Rescue and Disaster Management (Turkish) 150123032 TAMER KUZHAN
First Aid and Emergency 150411003 HASRET İĞSİZ
First Aid and Emergency 151202001 ALİ DEMİR
First Aid and Emergency 151208003 İLAYDA TUĞÇEHAN ARIKLI
First Aid and Emergency 151208036 İLKCAN ULUHAN
Rescue and Disaster Management (Turkish) 152103001 ETHEM TAŞKIN
Anaesthesia 161202021 FATMA MERAL
First Aid and Emergency 161203006 DAMLA GÜL KÜÇÜKTEPE
First Aid and Emergency 161206039 YAREN KIRMIZIYÜZ
First Aid and Emergency 161207001 DOĞUKAN DOĞAN
First Aid and Emergency 161207011 SİBEL ESKİDEMİR
First Aid and Emergency 161208001 ONUR ÖZBİNGÜL
First Aid and Emergency 161208003 GÜLENDAM DEMİR
First Aid and Emergency 161208007 GÜLŞEN BİÇER
First Aid and Emergency 161208008 HASAN COŞKUN
First Aid and Emergency 161208009 AYŞENUR KOÇ