SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

SMY108 / İAY126 MİKROBİYOLOJİ 2. VİZE YERLERİ ( HM 3) !!!

Tarih: 09/05/2018

 

HM3` TE GİRECEK ÖĞRENCİLER (PERŞEMBE 10:00)

Rescue and Disaster Management (Turkish) 162106003 DENİZ KURUAĞAÇ
Rescue and Disaster Management (Turkish) 162106007 TOLUNAY GÜNER
First Aid and Emergency 162106098 İSMET DAĞDEVİREN
Rescue and Disaster Management (Turkish) 162106099 UĞUR AKTAŞ
Rescue and Disaster Management (Turkish) 162106102 ALİ KAYA
Rescue and Disaster Management (Turkish) 162106103 CİHAD ÇAKIR
Rescue and Disaster Management (Turkish) 162106104 YASİN DEMİRCİ
Rescue and Disaster Management (Turkish) 162106105 MUSTAFA KİMYALAR
Rescue and Disaster Management (Turkish) 162106119 METEHAN CHOSHKUN
First Aid and Emergency 171208084 ESRA ARPA
First Aid and Emergency 171208087 KADER YAHŞİ
First Aid and Emergency 171301112 BERNA YAŞAR
Rescue and Disaster Management (Turkish) 172106018 SEDA SAVAŞ
Rescue and Disaster Management (Turkish) 172106020 ORHAN TANIK
Rescue and Disaster Management (Turkish) 172106023 SERHAN ÜLKER
Surgery Services 140123012 SEMİH MUHAMMED HATİPOĞLU
Anaesthesia 150113009 DERYA EMİR
Anaesthesia 150504050 MEMNUNE GÜNEYSU
Anaesthesia 151202020 HASAN MAZLUM KIZILKAYA
Surgery Services 160411001 MÜGE ATAY
Anaesthesia 161202001 HATİCE ÖZDOĞANOĞLU
Anaesthesia 161202002 EDA GÜL KARAKAYA
Anaesthesia 161202004 MEHMET EYİN
Anaesthesia 161202005 MÜNEVVER CEMRE ÖZKOÇ
Anaesthesia 161202006 HALİME TEKE
Anaesthesia 161202008 AYDIN TURAN
Anaesthesia 161202010 SÜMEYYE ŞATIR
Anaesthesia 161202012 LİNDA NURETTİNOĞLU
Anaesthesia 161202013 ESRA GÖZÜKÜÇÜK
Anaesthesia 161202014 ELANUR KARAŞ
Anaesthesia 161202015 MEHMET OĞUZHAN GÖKDAL
Anaesthesia 161202016 HASAN KANATLI
Anaesthesia 161202017 TUĞBA DOĞAN
Anaesthesia 161202022 MUSTAFA BABACAN
Anaesthesia 161202024 ÖMER KOÇ
Anaesthesia 161202025 HALİL SİYABEND ŞİMŞEK
Anaesthesia 161202026 BATURAY ERDOĞAN
Anaesthesia 161202030 BERKAY GÖNENMİŞ
Anaesthesia 161202034 MEHMET AKDAĞ
Anaesthesia 161202035 EMİNE AKTAŞ