SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

SMY108 MİKROBİYOLOJİ DERSİ LABORATUARI TARİHLERİ

Tarih: 28/02/2018

 

 

 

SMY108 MİKROBİYOLOJİ DERSİ LABORATUAR UYGULAMASI

TEKNOPARK

NOT: 1.2.3. VE 4.GRUP 7MART 2018 TARİHİNDE UYGULAMA YAPACAKTIR.

         5.6.7. VE 8. GRUP 14 MART 2018 TARİHİNDE UYGULAMA YAPACAKTIR.

ZAMANINDA ORADA OLUNUZ TELAFİSİ OLMAYACAKTIR.

 

 1.GRUP

140123012

SEMİH MUHAMMED HATİPOĞLU

1.GRUP SAAT:  9-9:45

150113009

DERYA EMİR

 1.GRUP SAAT: 9-9:45

150504050

MEMNUNE GÜNEYSU

 1.GRUP SAAT: 9-9:45

151202020

HASAN MAZLUM KIZILKAYA

 1.GRUP SAAT: 9-9:45

160411001

MÜGE ATAY

 1.GRUP SAAT: 9-9:45

161202001

HATİCE ÖZDOĞANOĞLU

 1.GRUP SAAT:9-9:45

161202002

EDA GÜL KARAKAYA

 1.GRUP SAAT:9-9:45

161202004

MEHMET EYİN

 1.GRUP SAAT:9-9:45

 

 

 

 

 

2.GRUP 9.45- 10:30

 

161202005

MÜNEVVER CEMRE ÖZKOÇ

 SAAT: 9:45-10:30

161202006

HALİME TEKE

   SAAT: 9:45-10:30

161202008

AYDIN TURAN

   SAAT: 9:45-10:30

161202010

SÜMEYYE ŞATIR

   SAAT: 9:45-10:30

161202012

LİNDA NURETTİNOĞLU

   SAAT: 9:45-10:30

161202013

ESRA GÖZÜKÜÇÜK

   SAAT: 9:45-10:30

161202014

ELANUR KARAŞ

   SAAT: 9:45-10:30

161202015

MEHMET OĞUZHAN GÖKDAL

   SAAT: 9:45-10:30

 

 

 

 

 

3.GRUP

10:30-11:15

 

161202016

HASAN KANATLI

 SAAT:10:30-11:15

161202017

TUĞBA DOĞAN

  SAAT:10:30-11:15

161202022

MUSTAFA BABACAN

  SAAT:10:30-11:15

161202024

ÖMER KOÇ

  SAAT:10:30-11:15

161202025

HALİL SİYABEND ŞİMŞEK

  SAAT:10:30-11:15

161202026

BATURAY ERDOĞAN

  SAAT:10:30-11:15

161202030

BERKAY GÖNENMİŞ

  SAAT:10:30-11:15

161202034

MEHMET AKDAĞ

 

 

 

 

               

 

 

 

 

4.GRUP

11:15-12:00

 

 

 

 

161202035

EMİNE AKTAŞ

 SAAT:11:15-12:00

161202036

ASLI ALTINTAŞ

  SAAT:11:15-12:00

161202037

BARAN BİCEK

  SAAT:11:15-12:00

161202042

ELNUR ACAR

  SAAT:11:15-12:00

161202043

BUSE BUKET GÜL

  SAAT:11:15-12:00

161202045

SEHER SAYAR

  SAAT:11:15-12:00

161202046

ELİF TİBUKOĞLU

  SAAT:11:15-12:00

161202047

YILMAZ ÇOBANOĞLU

 

      

  5.GRUP

 

14MART 2018

9:00-9:45

 

161202049

ADEM DAĞU

 SAAT:9:00-9:45

161202050

ZÜMRÜT UÇAR

  SAAT:9:00-9:45

161202051

MUHAMMET KARAKURT

  SAAT:9:00-9:45

161202055

ÖZGÜR ACAR

  SAAT:9:00-9:45

161202057

ASLI YAVUZ

  SAAT:9:00-9:45

161202058

KORAY ER

  SAAT:9:00-9:45

161202061

DURSUN EMRE YILMAZ

  SAAT:9:00-9:45

161202065

GÜL HANIM YILDIRIM

  SAAT:9:00-9:45

 

 

 

6.GRUP 14MART2018 9:45-10:30

 

 

 

 

161202066

TOLGA ÖZER

 SAAT:9:45-10:30

161202067

SELİNAY DEVECİ

  SAAT:9:45-10:30

161202074

MEHMET BEHÇET ÖLMEZ

  SAAT:9:45-10:30

161202077

ENES UNAN

  SAAT:9:45-10:30

161202078

SERCAN DEMİR

  SAAT:9:45-10:30

161202079

MELİSA RANA ÇOBAN

  SAAT:9:45-10:30

161202080

FUNDA ÇELİK

  SAAT:9:45-10:30

161202082

MUSTAFA ATAŞLAR

  SAAT:9:45-10:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.GRUP

14MART 2018

10:30-11:15

 

161202083

SERCAN ALBOĞA

SAAT:10:30-11:15 

161202088

BARIŞ HANTER

  SAAT:10:30-11:15 

161202089

EBRU TANBAY

  SAAT:10:30-11:15 

161205005

NİMET DEMİREL

  SAAT:10:30-11:15 

161205008

BELKİZ ERDEM

  SAAT:10:30-11:15 

161206013

GAMZE CANIPEK

  SAAT:10:30-11:15 

161901025

İNCİ TELLİ

  SAAT:10:30-11:15 

171201001

HASAN KAHVECİ

  SAAT:10:30-11:15 

 

 

 

 

 

 

8.GRUP

14 MART 2018 11:15-12:00

 

171201005

SERKAN EVECEN

 SAAT:11:15-12:00

171201007

MURAT KAYA

  SAAT:11:15-12:00

171201010

GÜLSÜM TUZCU

  SAAT:11:15-12:00

171201011

ALİ SONUÇ

  SAAT:11:15-12:00

171201014

İSMAİL DURGUT

  SAAT:11:15-12:00

171201019

TAYFUN AYDIN

  SAAT:11:15-12:00

171202002

YEŞİM FİDAN

  SAAT:11:15-12:00

171202055

MERVE GİZEM EGE

  SAAT:11:15-12:00