SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

2.SINIF DÖNEMİÇİ STAJ LİSTELERİ-->RADYOTERAPİ

Tarih: 16/02/2018

 NOT: OTOBÜSLERİN KALKTIĞI ,TOPRAK YOLDA PAZARTESİ GÜNLERİ 8:45 `TE OLMANIZ GEREKMEKTEDİR. 

2017 – 2018 GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ BAHAR DÖNEMİ

RADYOTERAPİ TEKNİKERLİĞİ ROTASYON LİSTESİ

TARİH

ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI

 

SABAH  /   ÖĞLEDEN SONRA

İMZA

19 ŞUBAT PAZARTESİ

SAMET KESKİN

SABAH

 

 

NESLİHAN AYGÜN

SABAH

 

 

SENEM OĞUZ

ÖĞLEDEN SONRA (13:30)

 

26 ŞUBAT PAZARTESİ

BURAK TATLIYAY

SABAH

 

 

ATAKAN KÖSE

SABAH

 

 

YAĞMUR BATIGÜN

ÖĞLEDEN SONRA (13:30)

 

5 MART PAZARTESİ

NERİMAN BUDAK

SABAH

 

 

MERT CAN LAZOĞLU

SABAH

 

 

AYBÜKE ŞULE DOĞAN

ÖĞLEDEN SONRA (13:30)

 

12 MART PAZARTESİ

AHMET YURTSEVER

SABAH

 

 

FERHAT KAYA

SABAH

 

 

YILDIZ AYDIN

ÖĞLEDEN SONRA (13:30)

 

19 MART PAZARTESİ

SUDİHAN AKAR

SABAH

 

 

AYŞE ÖZKAN

SABAH

 

 

MERVE AKDENİZ

ÖĞLEDEN SONRA (13:30)

 

26 MART PAZARTESİ

RECEP GİRGİN

SABAH

 

 

EZGİ AKKOYUN

SABAH

 

 

HALİL İBRAHİM ÇAKIR

ÖĞLEDEN SONRA (13:30)

 

2 NİSAN PAZARTESİ

CANSU DAĞ

SABAH

 

 

MİRAY DENİZ CAZ

SABAH

 

 

ŞAFAK ŞEN

ÖĞLEDEN SONRA (13:30)

 

16 NİSAN PAZARTESİ

BÜŞRA YILDIZ

SABAH

 

 

EDA KARA

SABAH

 

 

SAMET KESKİN

ÖĞLEDEN SONRA (13:30)

 

30 NİSAN PAZARTESİ

NESLİHAN AYGÜN

SABAH

 

 

SENEM OĞUZ

SABAH

 

 

BURAK TATLIYAY

ÖĞLEDEN SONRA (13:30)

 

7 MAYIS PAZARTESİ

ATAKAN KÖSE

SABAH

 

 

YAĞMUR BATIGÜN

SABAH

 

 

NERİMAN BUDAK

ÖĞLEDEN SONRA (13:30)

 

14 MAYIS PAZARTESİ

MERT CAN LAZOĞLU

SABAH

 

 

AYBÜKE ŞULE DOĞAN

SABAH

 

 

AHMET YURTSEVER

ÖĞLEDEN SONRA (13:30)

 

21 MAYIS PAZARTESİ

FERHAT KAYA

SABAH

 

 

YILDIZ AYDIN

SABAH

 

 

SUDİHAN AKAR

ÖĞLEDEN SONRA (13:30)